phone_android 781 427 302

email s.p.a.s.system@gmail.com
place ul. Sportowa 9, 62-700 Turek

System


 S.P.A.S.to jeden z najskuteczniejszych systemów pełnokontaktowej walki wręcz i samoobrony.Szkolenie daje możliwość zwiększenia wszechstronności studenta oraz zrozumienia przeciwdziałania agresji po przez zastosowanie kompletnego arsenału technicznego,gdzie elementy prowadzenia walki bez broni i z bronią,mają tą samą podstawę wyjściową-naukę jak najszybciej stawianego oporu.Skuteczność systemu S.P.A.S.została sprawdzona w praktyce.Studenci S.P.A.S.to wielokrotni medaliści zawodów walki wręcz w jej różnych formułach,oraz medaliści sportowej walki nożem.

Samoobrona


Program przeznazony jest dla osób nieprzygotowanych i ma na celu zdobycie przez adeptów w jak najkrótszym czasie najskuteczniejszych możliwości z zakresu samoobrony poprawiających bezpieczeństwo osobiste.

Walka Nożem


Unikalna szkoła walki nożem z doświadczeniem i własnymi rozwiązaniami sprawdzonymi i potwierdzonymi w praktyce.Poznaj technikę i taktykę walki nożem.Chroń siebie i swoich najbiższych.

Walka Wręcz


Nowoczesny system walki wręcz.Program nauki który łączy jednocześnie sportowe i praktyczne podejście w oparciu o twardy i jednolity program szkoleniowy Międzynarodowej federacji S.P.A.S.Pierwszy trening wprowadzający pozwoli ci docenić metodykę i skuteczność systemu szkoleniowego.

Szczegółowe informacje na temat stopni szkolenowych znajdziesz w zakładce dotyczącej stopni szkoleniowych w systemie S.P.A.S. : 

<< S.P.A.S.>> Stopnie Szkoleniowe