phone_android 781 427 302

email s.p.a.s.system@gmail.com
place ul. Sportowa 9, 62-700 Turek

Seminarium S.P.A.S. z Konstantinem Voyushinem


W życiu nie ma błędów – są tylko lekcje. Nie istnieje coś takiego jak złe doświadczenie, jest tylko okazja, żeby się rozwijać, uczyć i czynić postępy na drodze samodoskonalenia. W walce rodzi się siła w której nawet ból może być znakomitym nauczycielem.

W dniach 26,27 listopada 2016r.w klubie Sambo System Polska w Warszawie miało miejsce seminarium z Prezydentem Międzynarodowej Federacji S.P.A.S.- Константин Воюшин.W seminarium wzięła udział Kadra instruktorska Polskiej Federacji S.P.A.S. : Prezydent Federacji Bartłomiej Mendak,Vice – Prezydent Roman Minikayev ,trenerzy- Michał Balcerzak, Przemek Sobczak, członkowie klubów : Sambo System Polska,S.P.A.S. Fight Club ( Turek ) oraz nasi towarzysze i przyjaciele z Białorusi.
Tematem seminarium była seryjna praca uderzeniowa z przejsciami do rzutów,i obaleń, oraz zastosowaniu tych elementów w warunkach zewnętrznych,w połączeniu z zagadnieniami tematu ( ” Antybarba ” )-czyli jak nie dać się przewrócić-jako spójny i zazębiający się w jeden mechanizm techniczno-taktyczny element systemu walki S.P.A.S.

Podczas seminarium został również zaprezentowany w obecności Prezydenta I.S.F. ( Konstantina Wojuszina ) oficjalny Nóż International Federation SPAS który wykonał Karol Żołędziowski-członek klubu Sambo System Polska.

Dziękujemy trenerom,oraz uczestnikom,za świetną atmosfere,oraz za pot wspólnie zostawiony na sali.Przetrwają Przygotowani !